Studijní a pracovní stáže žáků školy u partnera projektu greiner packaging slušovice s.r.o.

Studijní a pracovní stáže žáků školy u partnera projektu greiner packaging slušovice s.r.o.V rámci klíčové aktivity č. 02 projektu proběhly odborné praxe žáků – 3.ročníků 3. skupiny v první polovině školního roku od 2. 12. 2011 do 27. 1. 2012 na  zařízeném pracovišti partnera a přímo v provozu při výrobě zejména obalových materiálů a výrobků a na dalších vybraných provozech dle modulů projektu v rozsahu více jak 28 vyučovacích hodin za asistence vyučujících lektorů firmy a vyučujícího učitele ing.Radomila Hanulíka.

Žáci prošli vybranými moduly dle předem stanoveného harmonogramu a metodiky a odzkoušeli si  vlastnoručně i některé pracovní operace u výroby vybraných plastikářských výrobků  na dokonale vybaveném pracovišti partnera.

Vzhledem k přísným podmínkám výroby obalů zejména pro potravinářský průmysl byli žáci zasvěceni i do otázek řešení hygienických zásad, přístupu a šetrnosti k životnímu prostředí a  dodržování zásad BOZP. V úvodním vstupu byli mile překvapeni, když je s provozem a příslušnými technologiemi seznamoval s již odborným a zasvěceným výkladem  předloňský maturant školy Martin Liška, viz foto ukázka. Taktéž měli možnost se seznámit s vysokou úrovní automatizace a využívání řídících systémů strojního parku s využitím ICT ovládání. Se svolením vedení firmy byli žáci v bezprostředním styku s daným provozem a využívali i sociálních výhod při odběrech dotovaných obědů a občerstvení firmy.

Žáci ze svých pobytů vypracovávají  protokoly, viz ukázka, a dokladují tak úspěšně prodělanou stáž s přínosem pro jejich další studium a zvýšení znalostí a dovedností v tomto oboru a s dopadem  lepší možnosti jejich pozdějšího uplatnění na trhu práce. Každý z žáků obdržel osvědčení o absolvování této stáže, viz ukázka č.1ukázka č.2ukázka č.3, které může být pro něj přínosné, např. i při volbě zaměstnání právě v této věhlasné firmě.

Studijní a pracovní stáže žáků školy u partnera projektu greiner packaging slušovice s.r.o.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /pub/spspzlwa/spspzlin.cz/web/novepraxe/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře nejsou povoleny.