Praxe žáků školy u partnera projektu greiner packaging slušovice s.r.o.

Praxe žáků školy u partnera projektu greiner packaging slušovice s.r.o.V rámci udržitelnosti projektu a klíčové aktivity č. 02 projektu proběhly studijní a pracovní stáže žáků třídy 3. A, skupiny č. 2 a 1, na počátku prvního a druhého pololetí školního roku 2012/2013 souběžně a střídavě se skupinou v Continental Barum. Praxe probíhala pro skupinu 2 od 14. 9. do 21. 12. 2012 a pro skupinu 1 od 4. 1. do  12. 4. 2013 na  zařízeném pracovišti partnera a přímo v provozu při výrobě zejména obalových výrobků v rozsahu přibližně 48 a 40  vyučovacích hodin za asistence pověřených  lektorů a směnových mistrů firmy a dozorujícího učitele ing. Radomila Hanulíka.

Žáci prošli vybranými moduly dle předem stanoveného harmonogramu a metodiky a mimo zahajovacího školení a prezentace firmy byli nasazeni přímo do pracovních operací u této výroby, viz foto.

Měli možnost se seznámit s vysokou úrovní automatizace a využívání řídících systémů strojního parku s využitím ICT ovládání při potisku, termotvarování, vyfukování, vstřikování  a vytlačování. Žáci v průběhu praxí využívali dotovaných občerstvení a obědů firmy. Žáci ze svých pobytů vypracovávají protokoly prostřednictvím ICT, viz ukázka, a dokladují tak úspěšně prodělanou stáž s přínosem pro jejich další studium a zvýšení znalostí a dovedností v tomto Zpracovatelském oboru a s dopadem lepších možností jejich pozdějšího uplatnění na trhu práce. Každý z žáků obdržel Osvědčení o absolvování této stáže, viz ukázka, které může být pro něj přínosné, např. i při volbě zaměstnání právě v této věhlasné a špičkové firmě. Nutno podotknout, že spolupráce firmy nespočívá jen ve vytváření příjemného pracovního prostředí a zabezpečení praxí žáků, ale i v dalších oblastech jejich vzdělávání a rozvoje, neboť např. v tomto období pro žáky školy vytvořila firma designovou soutěž grafického návrhu kelímku na jogurt s přidanou hodnotou, kterou se zúčastnilo cca 15 žáků školy, viz ukázka.

Praxe žáků školy u partnera projektu greiner packaging slušovice s.r.o.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /pub/spspzlwa/spspzlin.cz/web/novepraxe/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře nejsou povoleny.