Praxe žáků školy u partnera projektu ZPrecision a DPlast

Praxe žáků školy u partnera projektu ZPrecision a DPlastV rámci 1. roku udržitelnosti projektu a klíčové aktivity č. 02 projektu proběhly studijní a pracovní stáže žáků třídy 3. A, skupiny č. 1 a 2, na konci druhého pololetí školního roku 2012/2013 souběžně a střídavě v obou firmách. Praxe probíhaly pro obě skupiny od 26. 4. do 21. 6. 2013 na zařízených pracovištích partnerů a přímo v provozu při výrobě zejména přesných vstřikovaných a vytlačovaných výrobků v rozsahu přibližně 20 vyučovacích hodin za asistence pověřených lektorů firmy a dozorujícího učitele ing. Radomila Hanulíka.

Žáci prošli vybranými moduly obou firem dle předem stanoveného harmonogramu a metodiky a mimo zahajovacího školení a prezentace firem byli nasazeni přímo do pracovních operací u těchto výrob, viz foto.
Měli možnost se seznámit s vysokou úrovní automatizace a využívání řídících systémů strojního parku s využitím ICT ovládání při obsluze u vybraných technologií. Žáci ze svých pobytů vypracovávají protokoly prostřednictvím ICT, viz ukázka, a dokladují tak úspěšně prodělanou stáž s přínosem pro jejich další studium a zvýšení znalostí a dovedností v tomto Zpracovatelském oboru a s dopadem lepších možností jejich pozdějšího uplatnění na trhu práce. Každý z žáků obdržel Osvědčení o absolvování této stáže, viz. ukázka 1 a ukázka 2, které může být pro něj přínosné, např. i při volbě zaměstnání právě v těchto plastikářských firmách, ve kterých již trvale pracuje několik bývalých absolventů.

Praxe žáků školy u partnera projektu ZPrecision a DPlast

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /pub/spspzlwa/spspzlin.cz/web/novepraxe/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře nejsou povoleny.