Praxe žáků školy u partnera projektu Continental Barum, greiner packaging, DPlast a ZPrecision

foto_zprecV rámci 2. roku udržitelnosti projektu a klíčové aktivity č. 02 projektu proběhly studijní a pracovní stáže žáků třídy 3. A, skupiny 1 a 2, v průběhu prvního pololetí školního roku 2013/2014 na pracovištích výše uvedených firem. Praxe probíhaly od 14. 9. do 17. 1. 2014 na zařízených pracovištích partnerů a přímo v provozu dle stanovených modulů a Metodiky praxí.

Skupina 1 odpracovala stáže a pracovní praxe v největší zlínské firmě Continental Barum při výrobě zejména osobních plášťů pneumatik a výroby pryžových těsnění v rozsahu přibližně 50 vyučovacích hodin za asistence pověřených lektorů firmy a dozorujícího učitele ing. Ireny Popelové.

Souběžně probíhaly praxe skupiny 2, nejdříve ve firmě greiner packaging v rozsahu 40 hodin a pak střídavě ve firmách DPlast a ZPrecision v rozsahu 16 hodin za asistence pověřených pracovníků firmy a dozorujícího učitele ing. Hanulíka.

Žáci prošli vybranými moduly dle předem stanoveného harmonogramu a metodiky a odzkoušeli si vlastnoručně i některé stanovené pracovní operace a prošli řadou technologií, viz foto.

Měli možnost se seznámit s vysokou úrovní automatizace a využívání řídících systémů strojního parku s využitím ICT ovládání. Žáci ze svých pobytů vypracovávají protokoly prostřednictvím ICT, viz ukázky, a dokladují tak úspěšně prodělanou stáž s přínosem pro jejich další studium a zvýšení znalostí a dovedností v tomto Zpracovatelském oboru a s dopadem lepších možností jejich pozdějšího uplatnění na trhu práce. Každý z žáků obdržel Osvědčení o absolvování této stáže, viz ukázka 1 ukázka 2 ukázka 3, které může být pro něj přínosné, např. i při volbě zaměstnání právě v těchto věhlasných a špičkových firmách.

Praxe žáků školy u partnera projektu Continental Barum, greiner packaging, DPlast a ZPrecision

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /pub/spspzlwa/spspzlin.cz/web/novepraxe/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře nejsou povoleny.